Zapraszamy na Młodzieżowy Festiwal

Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych oraz Partnerzy: Galeria Krakowska, Miasto Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki zapraszają na Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych z Pawłem Zagumnym, który odbędzie się w dniach 24-27 czerwca 2019 roku w Krakowie.

W ramach Młodzieżowego Festiwalu Sportów Plażowych z Pawłem Zagumnym rozegrane zostaną 4 turnieje (2 w siatkówkę plażową w kategoriach dziewcząt i chłopców oraz 2 w piłkę nożna plażową w kategoriach dziewcząt i chłopców). Uczestniczyć w zawodach mogą dzieci w wieku 13-15 lat. Drużyny składać się będą z 4 zawodników/zawodniczek na boisku i 4 rezerwowych:
– 24 czerwiec – siatkówka plażowa dziewcząt
– 25 czerwiec – siatkówka plażowa chłopców
– 26 czerwiec – piłka nożna plażowa dziewcząt
– 27 czerwiec – piłka nożna plażowa chłopców

Zgłoszenia przyjmujemy drogą elektroniczną na e-mail: krakow.cppps@gmail.com i telefonicznie pod numerem: 518-761-543 oraz 698-908-930. Udział w turnieju jest bezpłatny – zbierz swoją drużynę i zgłoś się do nas!

Dla wszystkich zawodników uczestniczących w zawodach przygotowane zostały koszulki turniejowe, poczęstunek i woda, a dla najlepszych trzech drużyn puchary, medale oraz nagrody dodatkowe. Jedna drużyna może brać udział zarówno w turnieju siatkówki jak i piłki nożnej.
Prosimy o przesyłanie zgłoszeń z numerem telefonu do Trenera/Opiekuna.

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych z Pawłem Zagumnym odbywa się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Galeria Krakowska – Kraków 2019. Przypominamy, że to pierwsze takie wydarzenie w Polsce, dla którego została stworzona arena sportowa o powierzchni ponad 1500 metrów kwadratowych z trzema boiskami i rozstawionymi trybunami na 500 osób, a także przygotowana specjalna strefa relaksu.