Nocne konfrontacje Gwiazd na Plaży Wilanów

Już dziś, tuż po piątkowych spotkaniach 2021 FIVB Beach Volleyball World Tour Warsaw presented by ORLEN Paliwa odbędą się wyjątkowe mecze z udziałem gwiazd. Na Plaży Wilanów będziemy mogli podziwiać wielu utytułowanych zawodników. 

O 20:30 zaplanowany został mecz w tenisie plażowym pomiędzy reprezentacjami Polski i Włoch. Zobaczymy naszych wspaniałych zawodników: dwukrotną mistrzynię świata w tenisie plażowym Aleksandrę Adamską wraz z mistrzem Polski w tenisie plażowym Jakubem Tokarzem. Po drugiej stronie staną Andrea Banci wraz z Sofią Calcinari, czyli wicemistrzowie świata w deblu mieszanym z 2018 roku. 

Tuż po konfrontacji polsko-włoskiej (około 21:20) na piachu pojawią się halowi, plażowi i śniegowi mistrzowie świata! Będzie to pierwsze w historii takie spotkanie! 

W drużynie halowych mistrzów zobaczymy ambasadora BBA Transport – Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych – Pawła Zagumnego, Marcina Możdżonka, Krzysztofa Ignaczaka oraz Bartosza Kwolka

Po drugiej stronie siatki staną mistrzowie w siatkówce plażowej – Mariusz Prudel, Jakub Szałankiewicz, Michał Kądzioła oraz śniegowy mistrz świata w siatkówce plażowej Michał Matyja


Transmisja z obu spotkań będzie prowadzona na stronie tvpsport.pl i w aplikacji TVP Sport.