ZADANIA DOFINANSOWANE Z BUDŻETU PAŃSTWA- MINISTERSTWO SPORTU I TURYSTYKI

2022: Sport Wyczynowy, Sport dla Wszystkich, Sport Wszystkich Dzieci

2021: Sportowe Wakacje +, Sport Wszystkich Dzieci

2020: Sport Wszystkich Dzieci

Sport Wyczynowy 2022

Volleyball World Beach Pro Tour Futures Warsaw 2022

World Tour powrócił do Polski na dobre! Drugi rok z rzędu organizujemy World Tour na Plaży Wilanów w Warszawie! Tym razem pod nową nazwą – Volleyball World Beach Pro Tour Futures Warsaw 2022. Poza kilkunastoma reprezentacjami krajów z całego świata nie zabraknie także emocji dla najmłodszych. Dofinansowano ze środków budżetu państwa w wysokości 333 486 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sport Wyczynowy 2022

Footvolley World Tour – Wilanów 2022

Footvolley to świeża dyscyplina w Polsce, poznajmy ją bliżej: to połączenie siatkówki, tenisa oraz piłki nożnej. Po dwóch stronach siatki grają międzynarodowe pary. Piłkę można odbijać za pomocą całego ciała z wyjątkiem rąk. Siatka zawieszona jest na 1,1 m, a boisko przypomina te do siatkówki plażowej. Dofinansowano ze środków budżetu państwa w wysokości 178 700 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sport dla Wszystkich 2022

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego

Specjalna edycja corocznego Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych, wraca do stolicy. Podczas niej odbędą się profesjonalne turnieje – w foytvolley i tenisa plażowego, a także spektakularne Nocne Mecze Gwiazd. Dofinansowane z budżetu państwa w wysokości 50 000 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sport dla Wszystkich 2022

Sportowa Plaża w Mieście

Sportowa Plaża w Mieście to ogólnopolski projekt promujący sporty plażowe i aktywny tryb życia poprzez turnieje i zajęcia sportowe odbywające się w okresie wakacyjnym. Na terenie wydarzenia znajdować się będą 3 boiska do gry w plażową piłkę siatkową oraz boisko do piłki nożnej plażowej (zmieniane w razie potrzeb na boiska do tenisa plażowego lub boiska do plażowej piłki siatkowej). Poza boiskami będzie miejsce do wypoczynku dla zawodników w postaci Strefy Chill. Znajdować się w niej będzie poczęstunek i woda, a także miejsce do odpoczynku. Obiekt będzie otwarty w tygodniu od godziny 9:00 – 21:00 oraz w weekendy od 8:00 – 22:00. Uczestnicy będą mogli bezpłatnie korzystać z obiektu przez całe dnie. Obowiązywać będą zapisy na każdą godzinę otwarcia obiektu. Dofinansowano ze środków budżetu państwa w wysokości 200 000 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sport Wszystkich Dzieci 2022

Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym

Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym to cykl trzech innowacyjnych, pięciodniowych turniejów łączących w sobie aż 5 dyscyplin sportowych. To: siatkówka plażowa, siatkówka halowa, plażowa piłka nożna, halowa piłka nożna oraz tenis plażowy. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 – 16 lat. Dofinansowano ze środków budżetu państwa w wysokości 70 000 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Sportowe Wakacje + 2021

Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego

Specjalna edycja corocznego Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych, tym razem w stolicy. Podczas niej odbędą się profesjonalne turnieje – w piłkę nożną plażową oraz piłkę ręczną plażową, a także spektakularne Nocne Mecze Gwiazd. Czołowi zawodnicy z różnych państw pokażą nową dyscyplinę, jaką jest Foot Volley, polegającą na grze nogami przez siatkę na wysokości nawet 2 metry. Pierwsza w historii nocna konfrontacja halowych z plażowymi Mistrzami Świata w siatkówkę plażową to dopiero gratka! Mistrzowie w siatkówkę plażową zagrają przeciwko Mistrzom w siatkówkę halową. Dofinansowane z budżetu państwa w wysokości 50 000 zł. Partnerem Głównym wydarzenia było Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Sport Wszystkich Dzieci 2021

Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym

Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym to cykl trzech innowacyjnych, pięciodniowych turniejów łączących w sobie aż 5 dyscyplin sportowych. To: siatkówka plażowa, siatkówka halowa, plażowa piłka nożna, halowa piłka nożna oraz tenis plażowy. Projekt skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku od 10 – 16 lat. Dofinansowano ze środków budżetu państwa w wysokości 70 000 zł. Partnerem Głównym wydarzenia jest Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.