Dnia 1 lipca 2024 roku wystartowała Sportowa Plaża ORLEN Paliwa 2024, która jest ulubionym miejscem spotkań dla wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku i sportowych emocji. Zlokalizowana jest w sercu miasta – Plaża Wilanów (skrzyżowanie Al. Wilanowskiej z ul. Przyczółkową), oferuje szeroki wachlarz atrakcji i doskonałe warunki do gry w siatkówkę plażową lub piłkę nożną plażową.

Sportowa Plaża ORLEN Paliwa 2024 to miejsce ogólnodostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania sportowego. Każdy, kto chce spróbować swoich sił w sportach plażowych lub po prostu spędzić czas na świeżym powietrzu, znajdzie tu coś dla siebie. Plaża jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 10:00 do 20:00, natomiast w weekendy odbywać się tu będą liczne turnieje sportowe. Organizowane są zarówno amatorskie rozgrywki, jak i profesjonalne zawody, w których uczestniczą zawodnicy z całej Polski. Akcja ma na celu wspieranie zdrowego stylu życia i aktywności społeczności lokalnej.

Aby zapewnić sobie miejsce na jednym z boisk, wystarczy dokonać rezerwacji. Można to zrobić wysyłając wiadomość e-mail na adres: zgloszenia@mcsp.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 533 945 866. Dzięki temu każdy może mieć pewność, że będzie mógł skorzystać z infrastruktury w wybranym przez siebie czasie.

Dodatkowo, zaplanowane jest ponad 20 turniejowych dni pełnych emocji, w których zawodnicy w różnych kategoriach wiekowych rywalizować będą w zawodach w siatkówce plażowej, piłce nożnej plażowej, tenisie plażowym i footvolley.

WSZYSTKIE TURNIEJE ORGANIZOWANE W RAMACH SPORTOWEJ PLAŻY ORLEN PALIWA 2024:
– 13-14.07 – Turniej w siatkówce plażowej dzieci i młodzieży
– 20-21.07 – Turniej w piłce ręcznej plażowej kobiet i mężczyzn 
– 03-04.08 – Turniej w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn
– 10.08 – Turniej tenisa plażowego (debel kobiet i mężczyzn oraz single kobiet i mężczyzn)
– 11.08 – Turniej footvolley
– 17-18.08 – Turniej w piłce nożnej plażowej kobiet i mężczyzn
– 19-22.08 – Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych
– 24.08 – Turniej w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn w formule KING/QUEEN OF THE COURT
– 25.08 – Turniej w siatkówce plażowej mixt
– 14-15.09 – Superpuchar Polski Masters w siatkówce plażowej
– 21-22.09 – Turniej w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn

Wybierz turniej, który Cię interesuje:

Sponsor tytularny

PARTNERZY I SPONSORZY