Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych: Pasja, Rywalizacja i Integracja Młodych Talentów

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych to wyjątkowe wydarzenie, które już od 2019 roku wpisuje się w kalendarz sportowych emocji dla najmłodszych. W dniach 11-14 września 2023 roku zapraszamy dzieci i młodzież z okolicznych miast oraz klubów sportowych do udziału w tej pasjonującej rywalizacji, która odbywa się w ramach projektu Sportowa Plaża na warszawskim Wilanowie.

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych stanowi doskonałą okazję dla młodych sportowców, aby stanąć na profesjonalnej arenie sportowej i zmierzyć się w dwóch fascynujących dyscyplinach: siatkówce plażowej i piłce nożnej plażowej. Nie tylko rywalizacja, ale także nauka fair play, integracja i rozwijanie umiejętności sportowych to kluczowe elementy tego wyjątkowego festiwalu.

Rezerwacje Boisk: Już Teraz Zaplanujcie Waszą Przygodę Sportową

Dla wszystkich zainteresowanych mamy świetną informację – rezerwacje boisk na czas Młodzieżowego Festiwalu Sportów Plażowych są już otwarte! Boiska w dniach 11-14 września będą dostępne po godzinie 16:00. Zachęcamy do wcześniejszych rezerwacji. 

Zgłoszenia i Kontakt

Zgłoszenia do udziału w Turniejach oraz rezerwacje boisk przyjmowane są na miejscu wydarzenia, a także poprzez:

  • Adres e-mailowy: zgloszenia@mcsp.pl
  • Numer telefonu: 501 315 379
  • Adres wydarzenia: Plaża Wilanów, skrzyżowanie ul. Przyczółkowej z al. Wilanowską 

Zapraszamy do Sportowej Przygody!

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych to nie tylko turniej, to także niepowtarzalna okazja do poznania radości ze wspólnego wysiłku, zdobywania doświadczenia i tworzenia sportowych więzi. Zachęcamy wszystkich młodych entuzjastów sportu do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które z pewnością na długo pozostanie w ich sportowych sercach. Do zobaczenia na plaży!

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 150 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.