Zimowe Święto Siatkówki Plażowej

Dnia 14 marca 2024 roku, na terenie obiektu „Plaża Orzeł” w Warszawie odbyło się niezwykłe wydarzenie – „Zimowe Święto Siatkówki Plażowej”.

To inicjatywa, która pozwoliła dzieciom i młodzieży z Warszawy bliżej poznać fascynujący świat siatkówki plażowej, dyscypliny sportu pełnej emocji i dynamicznej rywalizacji.

W trakcie wydarzenia miały miejsce:

Próbne treningi siatkówki plażowej – Uczestnicy mieli okazję wziąć udział w dwóch 1,5-godzinnych sesjach treningowych, które były świetną okazją do nauki podstaw siatkówki plażowej, doskonalenia techniki oraz poznania tajników gry zespołowej pod okiem doświadczonych trenerów.

Spotkanie z Pawłem Zagumnym – Kulminacyjnym punktem wydarzenia było spotkanie z legendą polskiej siatkówki, Pawłem Zagumnym, Mistrzem Świata z 2014 roku. Wywiad z nim nie tylko zainspirował młodych uczestników, ale także pozwolił na bliższe poznanie drogi, jaką musiał przejść, aby osiągnąć sportowe sukcesy.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za obecność i zaangażowanie.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w przyszłych wydarzeniach organizowanych na „Plaży Orzeł” i już teraz nie możemy się doczekać, aby ponownie spotkać się na piasku!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i do zobaczenia!