Para Sadd i Tylutki zwyciężyła w turnieju kobiet

Międzynarodowy Turniej w Siatkówkę Plażową Kobiet o Puchar Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie wygrała para Magdalena Sadd z Justyną Tylutki. Zmagania najlepszych pań odbył się w ramach Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych Galeria Krakowska.

Turniej kobiet został rozegrany 22 czerwca (sobota) na specjalnej arenie sportowej przy Galerii Krakowskiej. Rywalizacja toczyła się na dwóch równoległych boiskach do siatkówki plażowej. W finale spotkały się dwie bardzo mocne pary. Po końcowe zwycięstwo sięgnęły: Magdalena Sadd i Justyna Tylutki, które wygrały z parą Magdalena Szczytowicz i Michalina Tokarska. Na trzecim miejscu turniej zakończyły – Agnieszka Krawczyk i Olga Klocek. Nagrody dla najlepszych siatkarek plażowych wręczali: Agnieszka Jureczko-Knera (ZIS Kraków), Przedstawiciele Białej Góry (fundator piachu) oraz Piotr Głogowski – organizator wydarzenia.

Jeszcze więcej emocji wzbudził nocny mecz towarzyski reprezentacji Brazylii z reprezentacją Polski. Brazylijczycy z Mistrzem Świata – Andre Loyola Stein i George Souto Maior Wanderley przy pełnych trybunach pokonali reprezentantów Polski – parę Mariusz Prudel i Maciej Kosiak 2:1 (21:16, 18:21, 15:12). Więcej informacji już wkrótce…