W sobotę mecz gwiazd z fantastyczną obsadą!

W turnieju VW Beach Pro Tour Futures Warszawa presented by Lexus Warszawa Radość znajdziemy chwilę na trochę rozrywki! W sobotę, po zakończonej rywalizacji w turnieju, na boisko wybiegną znamienici goście.

Koło godziny 20:40 w sobotę boisko będzie należało do gwiazd tegorocznego VW Beach Pro Tour Futures Warszawa presented by Lexus Warszawa Radość. Swoją obecnością Wilanów zaszczyci trener, od którego wszystko, co dobre w ostatnim czasie w polskiej siatkówce się rozpoczęło. Pod wodzą Raula Lozano polscy siatkarze zdobyli w 2006 roku wicemistrzostwo świata, a następnie kroczyli od sukcesu do sukcesu aż do chwili obecnej.

Argentyński szkoleniowiec nie będzie jedynym gościem, który te początki wyśmienicie pamięta. Obok niego w meczu gwiazd wystąpi ówczesny atakujący polskiej kadry – Grzegorz Szymański, a także zawodnik, który wtedy rozgrywał do niego piłki – Paweł Zagumny.

Na boisko wybiegnie również pierwszy polski plażowy olimpijczyk – Mariusz Prudel, a także jego obecny podopieczny – Miłosz Kruk. Nie zabraknie także najlepszego tancerza wśród siatkarzy plażowych w kraju – Michała Kądzioły. Świetna zabawa jest więc gwarantowana.