Zapraszamy na Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym w Rynie: Wspólna Przygoda Sportowa dla Młodzieży!

Jesteśmy dumni i podekscytowani ogłaszając nadchodzący Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym w malowniczym Rynie! To wyjątkowe wydarzenie, łączące pięć różnych dyscyplin sportowych zarówno w odmianach halowych, jak i plażowych, odbędzie się w dniach 31.07-03.08.2023 roku i obiecuje być prawdziwą ucztą dla młodych adeptów sportu.

Innowacyjny Turniej z Ambasadorem Pawłem Zagumnym

Festiwal Sportowy z Pawłem Zagumnym to nie tylko zwykłe zmagania sportowe. To wydarzenie innowacyjne, które łączy siłę rywalizacji z nauką i inspiracją. Paweł Zagumny, Mistrz Świata i Europy, a także znakomity reprezentant Polski w halowej piłce siatkowej, został ambasadorem tego wyjątkowego turnieju. Jako mentor młodych zawodników, Paweł Zagumny nie tylko przyczyni się do sukcesu wydarzenia, ale także podzieli się swoim doświadczeniem i pasją.

5 Dni, 5 Dyscyplin: Wspólna Rywalizacja na Najwyższym Poziomie

W trakcie pięciodniowego festiwalu, młodzi sportowcy będą mieli okazję spróbować swoich sił w pięciu różnych dyscyplinach:

  • Siatkówka halowa i plażowa (z podziałem na dziewczynki i chłopców)
  • Tenis plażowy (z podziałem na dziewczynki i chłopców)
  • Piłka nożna plażowa i na nawierzchni z trawy syntetycznej (z podziałem na dziewczynki i chłopców)

Spotkanie z Ambasadorem Pawłem Zagumnym 

Nie może zabraknąć obecności ambasadora Festiwalu! Paweł Zagumny będzie obecny, aby podzielić się swoim doświadczeniem, historią sukcesu i cennymi wskazówkami. Dla dzieci to nie tylko szansa na sportową rywalizację, ale również unikalna możliwość spotkania sportowego idola, rozmowy z nim oraz zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć.

Zaproszenie do Udziału dla Wszystkich Chętnych

Zapraszamy szkoły, kluby sportowe, stowarzyszenia i inne organizacje zrzeszające dzieci do udziału w Festiwalu Sportowym z Pawłem Zagumnym. Również dzieci spoza tych organizacji, które chciałyby wziąć udział, są serdecznie zaproszone do zgłaszania się poprzez swoich opiekunów.

Projekt jest skierowany do wszystkich zainteresowanych dzieci, bez względu na status materialny, co oznacza brak opłat od zawodników. Chcemy, aby każde dziecko miało równe szanse na uczestnictwo w turniejach, dzięki czemu Sportowy Festiwal z Pawłem Zagumnym będzie dostępny dla wszystkich chętnych.

Dołączcie do naszej sportowej rodziny na wyjątkowym Festiwalu Sportowym w Rynie! Zgłoszenia oraz wszelkie pytania przyjmujemy poprzez:

  • Adres e-mailowy: zgloszenia@mcsp.pl
  • Numer telefonu: 501 315 379

Czekamy na Was z radością i podekscytowaniem! Niech będzie to sportowe święto, które na zawsze pozostanie w Waszych sercach.

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 50 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.