Już wkrótce MFSP – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego!

Już niebawem, na horyzoncie kulturalno-sportowym Polski, pojawi się wydarzenie niezwykłe – Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego. To innowacyjny projekt, który nie tylko celebrować będzie pasję do sportu plażowego, lecz także będzie okazją do upamiętnienia Bohaterów Powstania Warszawskiego oraz propagowania postaw patriotycznych.

Głównym celem festiwalu jest oddanie hołdu Bohaterom Powstania Warszawskiego poprzez połączenie sportowej rywalizacji z duchem patriotyzmu. To nie tylko święto sportu plażowego, ale także okazja do refleksji nad naszą historią, złożenia hołdu tym, którzy poświęcili życie dla wolności ojczyzny.

W tegorocznej edycji festiwalu organizatorzy przygotowali niezapomniane wydarzenia, które dostarczą emocji zarówno fanom sportu, jak i miłośnikom historii.

Wśród wielu atrakcji, które czekają na uczestników festiwalu, szczególnie wyróżniają się:

Siatkarska Bitwa Obrońców Warszawy: To wyjątkowe widowisko, gdzie drużyny zmierzą się w zaciętej rywalizacji na piasku, niosąc ze sobą ducha walki i determinacji. 

Mecz Gwiazd w Tenisie Plażowym: Najlepsi zawodnicy w tej dyscyplinie spotkają się na specjalnie przygotowanym boisku, aby stworzyć widowisko, które zachwyci zarówno fanów tenisa, jak i tych, którzy dopiero odkrywają uroki tej dyscypliny na plaży.

Puchar Świata w Tenisie Plażowym Beach Tennis World Tour 2023: To prawdziwe święto tenisa plażowego, gdzie zawodnicy z całego świata zmierzą się w zawodach, przyciągając uwagę kibiców swoją profesjonalizmem i umiejętnościami.

Harmonogram Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych – ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego 2023

26.08 sobota:

Beach Tennis World Tour dzień 1, a zaraz po nim Mecz Gwiazd Tenisa Plażowego

27.08 niedziela:

Beach Tennis World Tour dzień 2

28-30.08 poniedziałek-środa:

Wynajem boisk

31.08 czwartek:

Siatkarska Bitwa Obrońców Warszawy

Zapraszamy wszystkich miłośników sportu plażowego, historii oraz tych, którzy chcą uczcić pamięć Bohaterów Powstania Warszawskiego. Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego to wyjątkowa okazja do jednoczesnego celebrowania sportowej pasji i oddania hołdu tym, którzy walczyli o naszą wolność.

Dołączcie do nas, świętujcie razem z nami i stwórzmy wspólnie niezapomniane chwile na plaży! 

Rezerwacje boisk przyjmowane są na miejscu wydarzenia oraz:
– pod adresem zgloszenia@mcsp.pl
– numerem telefonu: 501 315 379

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 50 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.