Rusza Sportowa Plaża 2023: Aktywność, Rywalizacja i Pasja!

Międzynarodowe Centrum Sportów Plażowych z ogromną radością ogłasza rozpoczęcie drugiej edycji projektu „Sportowa Plaża 2023”. To ogólnopolskie wydarzenie, które nie tylko promuje sporty plażowe, ale także inspiruje do aktywnego trybu życia. Centralnym punktem projektu jest profesjonalna arena sportowa, wyposażona w trzy boiska do gry w siatkówkę plażową.

W ramach projektu zapewniamy bezpłatny wynajem boisk do gry, umożliwiając miłośnikom sportów plażowych korzystanie z profesjonalnej infrastruktury. Centralnymi punktami programu są dwa ekscytujące turnieje: Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych oraz Superpuchar Polski Masters w Siatkówce Plażowej. 

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych: Rywalizacja i Pasja

Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych to wyjątkowe wydarzenie, które wpisuje się już w tradycję od 2019 roku. Zachęcamy dzieci i młodzież z okolicznych miast i klubów sportowych do wzięcia udziału w tej pasjonującej rywalizacji. To doskonała okazja dla młodych sportowców, by stanąć na profesjonalnej arenie sportowej i zmierzyć się w dwóch fascynujących dyscyplinach: siatkówce plażowej i piłce nożnej plażowej.

Superpuchar Polski Masters: Pasja Trwa Całe Życie

Superpuchar Polski Masters w siatkówce plażowej to wyjątkowy turniej, który gromadzi zawodników zakończyli już swoją zawodową karierę sportową, ale wciąż są  chętni do rywalizacji. To idealne potwierdzenie, że sport to nie tylko młodość, ale także pasja trwająca przez całe życie. Podczas dwudniowego turnieju, rozgrywane są mecze w poszczególnych kategoriach wiekowych, które określane są na podstawie sumy wieku obydwu zawodników z drużyny.

Zachęcamy wszystkich miłośników sportu i aktywności do kibicowania, a także do bezpłatnego wynajmu boisk do gry. To doskonała okazja, by doświadczyć atmosfery rywalizacji, wsparcia oraz czerpania radości z ruchu. Niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, każdy może znaleźć coś dla siebie podczas Sportowej Plaży 2023.

Harmonogram Sportowej Plaży 2023:

04-06.09.2023 r. – Rezerwacje boisk

11-14.09.2023 r. – Młodzieżowy Festiwal Sportów Plażowych, rezerwacje boisk

15.09.2023 r. – Rezerwacje boisk

16-17.09.2023 r. – Superpuchar Polski Masters w Siatkówce Plażowej 2023

Zapraszamy do rezerwacji boisk w dniach 04-06.09, 15.09 w godzinach 8:00-22:00, a w dniach 11-14.09 po godzinie 16:00.

Zgłoszenia do udziału w Turniejach oraz rezerwacje boisk przyjmowane są na miejscu wydarzenia oraz:
– pod adresem zgloszenia@mcsp.pl
– numerem telefonu: 501 315 379

Zapraszamy Was do wspólnego kibicowania i grania  na Sportowej Plaży 2023. Dołączcie do nas!

Bądźcie częścią tej sportowej przygody i wspólnie z nami czerpcie radość z gry i rywalizacji!

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 150 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.