Zapraszamy na Siatkarską Bitwę Obrońców Warszawy: Poznajcie Nasze Gwiazdy!

Już niebawem na warszawskim Wilanowie rozpocznie się wyjątkowe wydarzenie sportowe, które nie tylko dostarczy niezapomnianych emocji, ale także połączy pasję do siatkówki plażowej z hołdem dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego serwuje coś wyjątkowego – Siatkarską Bitwę Obrońców Warszawy. Przedstawiamy Wam gwiazdy, które zagoszczą na trybunach i będą walczyć o zwycięstwo na plażowym boisku.

1. Zbigniew Bartman: 

Zbigniew Bartman, były reprezentant Polski w siatkówce halowej, mistrz Europy z 2009 roku, to postać, której osiągnięcia w sporcie są niezaprzeczalne. Jego talent i determinacja zdobyły serca fanów nie tylko na hali, ale również na plaży, gdzie w 2004 roku zdobył złoty medal plażowych mistrzostw Europy do lat 18.

2. Paweł Zagumny: 

Paweł Zagumny, były reprezentant Polski w siatkówce halowej, zdobywca mistrzostwa świata w 2014 roku, to nie tylko utalentowany zawodnik, ale obecnie również prezes klubu Enea Czarni Radom i wiceprezes Zarządu Międzynarodowego Centrum Sportów Plażowych. Jego wszechstronność inspiruje zarówno na boisku, jak i poza nim.

3. Rafał Szternel: 

Rafał Szternel, były reprezentant Polski w siatkówce plażowej, mistrz Polski z 2010 roku, obecnie pełni rolę trenera polskiej reprezentacji w siatkówce plażowej i SMS-u Spała. Jego doświadczenie jako zawodnika przeniosło się na stanowisko trenera, co dowodzi sukces zespołu zdobywającego złoty medal mistrzostw Europy do lat 20.

4. Maciej Kosiak: 

Maciej Kosiak, były reprezentant Polski w siatkówce plażowej, plażowy mistrz świata do lat 23 z 2014 roku, to prawdziwy ambasador polskiego sportu. Jego osiągnięcia na arenie międzynarodowej i liczne medale mistrzostw Polski są dowodem na wyjątkowy talent i zaangażowanie.

5. Jan Król:

Jan Król, młodzieżowy reprezentant Polski, zdobywca pierwszego miejsca w turnieju EEVZA w 2006 roku, to utalentowany zawodnik z obiecującą karierą. Jego dynamiczna gra i zdolności sprawiają, że warto śledzić jego rozwój na boisku.

6. Oguz Degirmenci: 

Oguz Degirmenci, delegat techniczny CEV odpowiedzialny za prawidłowy przebieg turnieju Pucharu Świata Volleyball World Beach Pro Tour Futures Warsaw by Orlen Paliwa. To ekspert w dziedzinie siatkówki plażowej. Jego doświadczenie w organizacji turniejów AVP w Stanach Zjednoczonych i rola w tureckiej federacji siatkarskiej czynią go nieodłączną częścią tego wyjątkowego festiwalu.

Zapraszamy Was serdecznie na trybuny warszawskiego Wilanowa, abyście razem z nami mogli dopingować i wspierać te wyjątkowe postacie sportowe podczas Siatkarskiej Bitwy Obrońców Warszawy. To nie tylko sportowe widowisko, ale także hołd dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Dołączcie do nas, niech plaża na Wilanowie stanie się areną niezapomnianych emocji i sportowych wrażeń!

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 50 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.