Maryna Hladun: Chętnie zagramy tu ponownie

Historyczny, bo pierwszy żeński VW Beach Pro Tour Futures Warsaw by ORLEN Paliwa wygrała ukraińska dwójka Tatiana Lazarenko i Maryna Hladun. – To świetne uczucie. Nigdy wcześniej nie wywalczyłyśmy wspólnie pierwszego miejsca w międzynarodowym turnieju – przyznała Hladun.

Zakończyliśmy VW Beach Pro Tour Futures Warsaw by ORLEN Paliwa. Zdobyłyście złoto. Gratulacje!

Maryna Hladun: To świetne uczucie. Nigdy wcześniej nie wywalczyłyśmy wspólnie pierwszego miejsca w międzynarodowym turnieju. Jestem podekscytowana i szczęśliwa.

Miałyście potężne wsparcie od ukraińskich kibiców. Pomogło?

– Świetnie jest być tutaj, w miejscu, gdzie wiele osób nas wspierało. Widzimy wsparcie, które płynie z Polski. Zarówno w tym meczu, jak i w przypadku wojny.

Czy to koniec sezonu dla was?

Nie. To dopiero początek (śmiech). Wciąż mamy do rozegrania mistrzostwa Ukrainy, które rozpoczną się mniej więcej w ciągu następnego tygodnia.

Później czekają was długie wakacje?

– Jeszcze zobaczymy. Wszystko zależy od tego, jak nam pójdzie. Jeśli poradzimy sobie dobrze, będziemy miały dłuższe wakacje. Jeśli zagramy źle, będziemy je miały krótsze.

Lubicie grać w Polsce? Planujecie wrócić w przyszłym roku na Plażę Wilanów?

– Tak, oczywiście. Chętnie zagramy tutaj ponownie. Bardzo podobała się nam publiczność i wszystko inne tutaj w Polsce i w turnieju.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

1 thoughts on “Maryna Hladun: Chętnie zagramy tu ponownie

  1. Pingback: when will cialis be over the counter

Komentarze są zamknięte.