Podsumowanie Międzynarodowego Festiwalu Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego

Zakończył się niezwykły czas pełen sportowych emocji, pasji i hołdu dla Bohaterów Powstania Warszawskiego. Międzynarodowy Festiwal Sportów Plażowych – Ku Chwale Bohaterom Powstania Warszawskiego, który odbył się na warszawskim Wilanowie, przyciągnął grupy kibiców i dostarczył niezapomnianych chwil zarówno na boiskach, jak i na trybunach.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom Siatkarskiej Bitwy Obrońców Warszawy oraz Meczu Gwiazd w Tenisie Plażowym, którzy w zaciętych pojedynkach udowodnili, że sport plażowy to nie tylko gra, ale również walka do samego końca. Zawodnicy i wszyscy zaangażowani zasługują na ogromne brawa za profesjonalizm i poświęcenie.

Puchar Świata w Tenisie Plażowym Beach Tennis World Tour 2023 przyniósł równie wielkie emocje i widowisko na najwyższym poziomie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za niezwykłe chwile, a zwycięzcom gratulujemy zdobycia prestiżowych trofeów. Wasza determinacja i umiejętności zachwyciły nie tylko kibiców, ale również zjednały nowych miłośników tej dynamicznej dyscypliny.

Dziękujemy za zainteresowanie wynajmem boisk i aktywny udział w naszym projekcie. Nasz festiwal nie byłby tak udany bez zaangażowania i wsparcia fantastycznej publiczności. Dziękujemy kibicom za liczne przybycie, za dopingowanie i za wspólne dzielenie się pasją do sportu. Wasza obecność sprawiła, że nasze wydarzenie stało się niezapomnianym świętem sportu, integracji i hołdu dla Bohaterów Powstania Warszawskiego.

Zamykamy kurtyny nad tegorocznym festiwalem z uśmiechem na twarzy, z dumą patrząc na sportową wspólnotę, którą wspólnie tworzymy. Dziękujemy Wam wszystkim i już teraz zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach naszego festiwalu, gdzie będziemy kontynuować tradycję szerzenia sportowej pasji. Do zobaczenia za rok!

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 50 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.