Superpuchar Polski Masters w Siatkówce Plażowej 2023: Pasja Trwa Całe Życie!

Superpuchar Polski Masters w siatkówce plażowej to nie tylko turniej, to wyjątkowe spotkanie pasjonatów siatkówki, którzy w większości zakończyli już swoją zawodową karierę, ale wciąż płoną miłością do rywalizacji. To potwierdzenie, że sport to nie tylko domena młodości, ale również pasja, która towarzyszy nam przez całe życie. 

Już 16-17 września 2023 roku, zachęcamy wszystkich miłośników sportu do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, jakim jest Superpuchar Polski Masters w Siatkówce Plażowej 2023. 

Rywalizacja Ponad Granicami Czasu

Superpuchar Polski Masters to turniej, który gromadzi doświadczonych zawodników, chętnych do wzajemnej rywalizacji na plażowym piasku. Dwudniowe zmagania dostarczą niezapomnianych chwil emocji, a każdy mecz będzie potyczką umiejętności, doświadczenia i pasji do siatkówki. Do dyspozycji zawodników przeznaczonych będzie aż 5 pełnowymiarowych boisk do siatkówki plażowej. 

Kategorie Wiekowe 

Podczas turnieju, mecze odbywają się w różnych kategoriach wiekowych, określanych na podstawie sumy wieku obu zawodników w drużynie. To sprawia, że każdy uczestnik ma szansę rywalizować w swojej grupie wiekowej, co dodatkowo podkreśla różnorodność i inkluzję tego wyjątkowego turnieju.
Superpuchar Polski Masters Kobiet i Mężczyzn w siatkówce plażowej to Turniej przeznaczony dla zespołów osób, których suma wieku przekracza minimum 70 lat. Kategorie kobiet: +70, +80, +90, +100
Kategorie mężczyzn: +70, +80, +90, +100, +110, +120, +130
Maksymalna liczba drużyn: 10

Zgłoszenia i Kontakt: Bądźcie Częścią Sportowej Pasji

Zgłoszenia do udziału w turniejach oraz rezerwacje boisk przyjmowane są na miejscu wydarzenia, a także poprzez:

  • Adres e-mailowy: zgloszenia@mcsp.pl
  • Numer telefonu: 501 315 379

Zgłoszenia przyjmowane są do 10 września 2023 roku lub do wyczerpania ilości miejsc. 

Osoby, które chciałyby odbyć trening przed udziałem w Turnieju, zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnej rezerwacji boisk w dniu 15.09.2023. Boiska dostępne są tego dnia w godzinach 8:00-22:00.

Niech Superpuchar Polski Masters w Siatkówce Plażowej 2023 stanie się sportowym świętem, gdzie pasja łączy pokolenia! Do zobaczenia na plaży!

Projekt jest współfinansowany z Budżetu Państwa w kwocie 150 000 zł w ramach programu Sport Dla Wszystkich.

Dysponentem dotacji jest Minister Sportu i Turystyki.